Ullik Hugo (Praha 1838 - 1881 Praha)
Pohled na Karlštejn, monogramováno a datováno vpravo dole UH 1868, olej/plátno, 53 x 68 cm, lehce poškozený rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
CZK 220.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 150.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |